LP2985AIM5-1.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2985AIM5-1.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP2985AIM5-1.5
Číslo dielu LP2985AIM5-1.5 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4558 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.58V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Original-Reel®
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP2985AIM5-1.5DKR
LP2985AIM515
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA SOT-23-5 Prúd - Napájanie (Max) 2.5mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 95µA Prúd - výstup 150mA