LP2985AIBPX-1.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2985AIBPX-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 150MA 5USMD
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP2985AIBPX-1.8
Číslo dielu LP2985AIBPX-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.8V 150MA 5USMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4881 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.58V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení 5-µSMD (0.93x1.11) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 5-VFBGA PSRR 45dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 5-µSMD (0.93x1.11)
Prúd - Napájanie (Max) 2.5mA Aktuálny - pokojný (Iq) 95µA
Prúd - výstup 150mA Ovládacie funkcie Enable