LP2985A-33DBVRE4
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2985A-33DBVRE4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
listoch:
  • správa
Špecifikácie LP2985A-33DBVRE4
Číslo dielu LP2985A-33DBVRE4 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4538 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.58V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23-5
Prúd - Napájanie (Max) 2.5mA Aktuálny - pokojný (Iq) 95µA
Prúd - výstup 150mA Ovládacie funkcie Enable