LP2982AIM5X-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2982AIM5X-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie LP2982AIM5X-3.3
Číslo dielu LP2982AIM5X-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 117196 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.33V @ 80mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP2982AIM5X-3.3TR Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA SOT-23-5 Prúd - Napájanie (Max) 1.4mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 95µA Prúd - výstup 50mA