LP2982AIBPX-2.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2982AIBPX-2.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.8V 50MA 5USMD
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP2982AIBPX-2.8
Číslo dielu LP2982AIBPX-2.8 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.8V 50MA 5USMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5552 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.33V @ 80mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení 5-µSMD (0.93x1.11) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 5-VFBGA PSRR 45dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LP2982AIBPX-2.8 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 50mA 5-µSMD (0.93x1.11) Prúd - Napájanie (Max) 1.4mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 95µA Prúd - výstup 50mA