LP2981-33DBVTG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2981-33DBVTG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LP2981-33DBVTG4
Číslo dielu LP2981-33DBVTG4 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 129033 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.37V @ 100mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 16V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-23-5 Prúd - Napájanie (Max) 1.7mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 95µA Prúd - výstup 100mA