LP2951CSD-3.3/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2951CSD-3.3/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN POS ADJ 100MA 8WSON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie LP2951CSD-3.3/NOPB
Číslo dielu LP2951CSD-3.3/NOPB Výrobca N/A
popis IC REG LIN POS ADJ 100MA 8WSON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 156906 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 100mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 30V
Balík dodávateľov zariadení 8-WSON (4x4) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-WDFN Exposed Pad PSRR -
Typ výstupu Adjustable (Fixed) Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-40337-2
LP2951CSD-3.3/NOPB-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.24 V ~ 29 V 100mA 8-WSON (4x4)
Prúd - Napájanie (Max) 14mA Aktuálny - pokojný (Iq) 120µA
Prúd - výstup 100mA Ovládacie funkcie Enable
Číslo základnej časti LP2951
Súvisiace produkty
LP2951CSDX-3.3
LP2951CSDX-3.3
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8WSON
Skladom: 5879 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LP2951CSD
LP2951CSD
výrobcovia: N/A