LMZM23600V3EVM
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMZM23600V3EVM
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu EVAL MODULE FOR LMZM23600
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LMZM23600V3EVM
Číslo dielu LMZM23600V3EVM Výrobca N/A
popis EVAL MODULE FOR LMZM23600 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 3388 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3.3V Napätie - vstup 4 V ~ 36 V
Použitá IC / Časť LMZM23600 Dodaný obsah Board(s)
séria - Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Ostatné mená 296-49391
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hlavný účel DC/DC, Step Down
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvencia - prepínanie 750kHz
Detailný popis LMZM23600 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Prúd - výstup 500mA