LMZ14203HTZX/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMZ14203HTZX/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 5-30V 3A
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie LMZ14203HTZX/NOPB
Číslo dielu LMZ14203HTZX/NOPB Výrobca N/A
popis DC DC CONVERTER 5-30V 3A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7946 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 5 ~ 30 V Napätie - vstup (min) 6V
Napätie - vstup (Max) 42V typ Non-Isolated PoL Module
Veľkosť / rozmer 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) séria SIMPLE SWITCHER®
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro TO-PMOD-7, Power Module
Ostatné mená 296-43602-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti UVLO
efektívnosť 94% Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 5 ~ 30 V 3A 6V - 42V Input
Prúd - výstup (Max) 3A Ovládacie funkcie Enable, Active High