LMV7275MGX
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMV7275MGX
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LMV7275MGX
Číslo dielu LMV7275MGX Výrobca N/A
popis IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5247 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 1.8 V ~ 5.5 V, ±0.9 V ~ 2.75 V Napätie - vstupný posun (Max) 4mV @ 5V
typ General Purpose Balík dodávateľov zariadení SC-70-5
séria - Časové oneskorenie propagácie (Max) 2.1µs
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Typ výstupu CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet prvkov 1 Typ montáže Surface Mount
Hysteréza - Detailný popis Comparator General Purpose CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail SC-70-5
Aktuálny - pokojný (Max) 14µA Prúd - výstup (typ) -
Prúd - vstupná chyba (Max) 0.01µA @ 5V CMRR, PSRR (typ) 78dB CMRR, 80dB PSRR
Číslo základnej časti LMV7275
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LMV7275MFX
LMV7275MFX
výrobcovia: N/A
popis: IC COMP SGL 1.8V R-R IN SOT23-5
Skladom: 4361 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LMV7275MGX/NOPB
LMV7275MGX/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5
Skladom: 114228 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LMV7275MF/NOPB
LMV7275MF/NOPB
LMV7275MG
LMV7275MG