LMS8117ADT-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMS8117ADT-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LMS8117ADT-3.3
Číslo dielu LMS8117ADT-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5379 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.25V @ 1A Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 15V
Balík dodávateľov zariadení TO-252-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 60 ~ 75 dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-252-3
Prúd - Napájanie (Max) 10mA Aktuálny - pokojný (Iq) 5mA
Prúd - výstup 1A Ovládacie funkcie -