LMS1585ACT-3.3
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMS1585ACT-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220-3
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
270 pcs
  • správa
Špecifikácie LMS1585ACT-3.3
Číslo dielu LMS1585ACT-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220-3 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 51154 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.4V @ 5A Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 13V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 PSRR 72dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A TO-220-3
Prúd - Napájanie (Max) 13mA Aktuálny - pokojný (Iq) 7mA
Prúd - výstup 5A Ovládacie funkcie -