LMR16006XEVM
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMR16006XEVM
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu EVAL BOARD FOR LMR16006X
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LMR16006XEVM
Číslo dielu LMR16006XEVM Výrobca N/A
popis EVAL BOARD FOR LMR16006X Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 3303 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 5V Napätie - vstup 6 V ~ 60 V
Použitá IC / Časť LMR16006 Dodaný obsah Board(s)
séria SIMPLE SWITCHER® Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Ostatné mená 296-43455
LMR16006XEVM-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hlavný účel DC/DC, Step Down
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvencia - prepínanie 700kHz
Detailný popis LMR16006 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Prúd - výstup 600mA