LMP7300MME/NOPB
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMP7300MME/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC AMP PREC COMP W/REF 8VSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie LMP7300MME/NOPB
Číslo dielu LMP7300MME/NOPB Výrobca N/A
popis IC AMP PREC COMP W/REF 8VSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 41554 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 2.7 V ~ 12 V, ±1.35 V ~ 6 V Napätie - vstupný posun (Max) 1mV @ 5V
typ with Voltage Reference Balík dodávateľov zariadení 8-VSSOP
séria LMP®, PowerWise® Časové oneskorenie propagácie (Max) 15µs
obal Original-Reel® Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Typ výstupu CMOS, Open-Collector, TTL Ostatné mená LMP7300MME/NOPBDKR
LMP7300MMEDKR
LMP7300MMEDKR-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet prvkov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Hysteréza 1mV Detailný popis Comparator with Voltage Reference CMOS, Open-Collector, TTL 8-VSSOP
Aktuálny - pokojný (Max) 13µA Prúd - výstup (typ) -
Prúd - vstupná chyba (Max) 0.003µA @ 5V CMRR, PSRR (typ) 100dB CMRR, 100dB PSRR