LMF100CCN/NOPB
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMF100CCN/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20-DIP
listoch:
  • správa
Špecifikácie LMF100CCN/NOPB
Číslo dielu LMF100CCN/NOPB Výrobca N/A
popis IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20-DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4967 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4 V ~ 15 V Balík dodávateľov zariadení 20-DIP
séria - obal Tube
Balík / puzdro 20-DIP (0.300", 7.62mm) Ostatné mená *LMF100CCN
LMF100CCN
LMF100CCN-ND
Počet filtrov 2 Typ montáže Through Hole
Frekvencia - Vypnutie alebo Stred 100kHz Typ filtra Universal Switched Capacitor