LM9076SX-3.3
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM9076SX-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 150MA DDPAK
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM9076SX-3.3
Číslo dielu LM9076SX-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 3.3V 150MA DDPAK Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5237 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.25V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 40V
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-5 séria -
Ochranné funkcie Over Temperature obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 60dB (120kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM9076SX-3.3CT Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA DDPAK/TO-263-5 Prúd - Napájanie (Max) 4.5mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 45µA Prúd - výstup 150mA
Ovládacie funkcie Reset Číslo základnej časti LM9076
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM9076SX-3.3/NOPB
LM9076SX-3.3/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN 3.3V 150MA DDPAK