LM9076BMA-3.3
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM9076BMA-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM9076BMA-3.3
Číslo dielu LM9076BMA-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5313 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.25V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 40V
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Ochranné funkcie Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (120kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 8-SOIC
Prúd - Napájanie (Max) 4.5mA Aktuálny - pokojný (Iq) 45µA
Prúd - výstup 150mA Ovládacie funkcie Enable, Reset