LM79M15CT/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM79M15CT/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR -15V 500MA TO220-3
listoch:
  • správa
Špecifikácie LM79M15CT/NOPB
Číslo dielu LM79M15CT/NOPB Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR -15V 500MA TO220-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4706 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.1V @ 500mA Napätie - výstup (Min / Pevné) -15V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) -35V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-3 séria -
Ochranné funkcie Over Temperature, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 PSRR 70dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Negative
Ostatné mená *LM79M15CT/NOPB Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Through Hole
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed 1 Output -15V 500mA TO-220-3 Aktuálny - pokojný (Iq) 1.5mA
Prúd - výstup 500mA Ovládacie funkcie -