LM73606RNPT
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM73606RNPT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK ADJ 6A 30WQFN
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie LM73606RNPT
Číslo dielu LM73606RNPT Výrobca N/A
popis IC REG BUCK ADJ 6A 30WQFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21174 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1V Napätie - výstup (Max) 34.2V
Napätie - vstup (min) 3.5V Napätie - vstup (Max) 36V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení 30-WQFN (6x4) séria -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 30-WFQFN Exposed Pad
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-47479-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 35 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 350kHz ~ 2.2MHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 6A 30-WFQFN Exposed Pad
Prúd - výstup 6A