LM6154BCM/NOPB
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM6154BCM/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP GP 80MHZ RRO 14SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
55 pcs
110 pcs
550 pcs
1045 pcs
  • správa
Špecifikácie LM6154BCM/NOPB
Číslo dielu LM6154BCM/NOPB Výrobca N/A
popis IC OPAMP GP 80MHZ RRO 14SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 22989 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 2.7 V ~ 24 V, ±1.35 V ~ 12 V Napätie - vstupný posun 300µV
Balík dodávateľov zariadení 14-SOIC Rýchlosť prebehu 30 V/µs
séria - obal Tube
Balík / puzdro 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu Rail-to-Rail
Ostatné mená *LM6154BCM/NOPB
LM6154BCMNOPB
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Počet obvodov 4 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Získajte produkt šírky pásma 80MHz
Detailný popis General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-SOIC Prúd - dodávka 1.6mA
Prúd - výstup / kanál 16.9mA Prúd - vstupná predpoveď 500nA