LM536003QDSXTQ1
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM536003QDSXTQ1
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 0.65A
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • správa
Špecifikácie LM536003QDSXTQ1
Číslo dielu LM536003QDSXTQ1 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 3.3V 0.65A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 39224 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 3.8V Napätie - vstup (Max) 36V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení 10-WSON (3x3) séria Automotive, AEC-Q100
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 10-WFDFN Exposed Pad
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-43715-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 2.1MHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 650mA 10-WFDFN Exposed Pad Prúd - výstup 650mA