LM5101ASDX/NOPB
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM5101ASDX/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4500 pcs
  • správa
Špecifikácie LM5101ASDX/NOPB
Číslo dielu LM5101ASDX/NOPB Výrobca N/A
popis IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69991 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 9 V ~ 14 V Balík dodávateľov zariadení 10-WSON (4x4)
séria - Doba nárastu / poklesu (typ) 430ns, 260ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 10-WDFN Exposed Pad
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet ovládačov 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Logické napätie - VIL, VIH 2.3V, -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Non-Inverting
Vysoké bočné napätie - Max (Bootstrap) 118V Typ brány N-Channel MOSFET
Aktuálny - špičkový výstup (zdroj, výlevka) 3A, 3A Typ kanálu Independent
Číslo základnej časti LM5101
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM5101BMAX
LM5101BMAX
výrobcovia: N/A
popis: IC DVR HALF BRIDG 100V 2A 8-SOIC