LM4431M3X-2.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4431M3X-2.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM4431M3X-2.5
Číslo dielu LM4431M3X-2.5 Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5726 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - vstup -
tolerancia ±2% Teplotný koeficient 30ppm/°C Typical
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-3 séria -
Typ referencie Shunt obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená LM4431M3X-2.5TR Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 35µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±2% 15mA SOT-23-3
Prúd - dodávka - Prúd - výstup 15mA