LM4250CM/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4250CM/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP GP 250KHZ 8SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LM4250CM/NOPB
Číslo dielu LM4250CM/NOPB Výrobca N/A
popis IC OPAMP GP 250KHZ 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60271 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) ±1 V ~ 18 V Napätie - vstupný posun 6mV
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC Rýchlosť prebehu -
séria - obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu -
Ostatné mená *LM4250CM/NOPB
LM4250CMNOPB
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Počet obvodov 1 Typ montáže Surface Mount
Získajte produkt šírky pásma 250kHz Detailný popis General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Prúd - dodávka 100µA Prúd - vstupná predpoveď 75nA
Číslo základnej časti LM4250 Typ zosilňovača General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM4140CCMX-4.1
LM4140CCMX-4.1
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SERIES 4.096V 8SOIC
Skladom: 5265 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM41CIMT/NOPB
LM41CIMT/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC HARDWARE MONITOR 14-TSSOP
Skladom: 5101 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM4250C MDA
LM4250C MDA
popis: IC OP AMP GP 250KHZ DIESALE