LM4140BCMX-2.5
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4140BCMX-2.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM4140BCMX-2.5
Číslo dielu LM4140BCMX-2.5 Výrobca N/A
popis IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4843 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - vstup 1.8 V ~ 5.5 V
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient 6ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Typ referencie Series obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu Fixed
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz -
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 2.2µVp-p Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Series Voltage Reference IC ±0.1% 8mA 8-SOIC Prúd - dodávka 375µA
Prúd - výstup 8mA Číslo základnej časti LM4140