LM4132EMFX-2.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4132EMFX-2.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
  • správa
Špecifikácie LM4132EMFX-2.5
Číslo dielu LM4132EMFX-2.5 Výrobca N/A
popis IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4522 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - vstup 2.9 V ~ 5.5 V
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient 30ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Typ referencie Series obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 Typ výstupu Fixed
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Hluk - 10 Hz až 10 kHz -
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 240µVp-p Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Series Voltage Reference IC ±0.5% 20mA SOT-23-5 Prúd - dodávka 100µA
Prúd - výstup 20mA Číslo základnej časti LM4132