LM4132AMF-1.8
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4132AMF-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM4132AMF-1.8
Číslo dielu LM4132AMF-1.8 Výrobca N/A
popis IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5631 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V Napätie - vstup 2.2 V ~ 5.5 V
tolerancia ±0.05% Teplotný koeficient 20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Typ referencie Series obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená LM4132AMF-1.8TR Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz - Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 170µVp-p
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Series Voltage Reference IC ±0.05% 20mA SOT-23-5
Prúd - dodávka 100µA Prúd - výstup 20mA
Číslo základnej časti LM4132
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM4132AMF-2.5/NOPB
LM4132AMF-2.5/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
Skladom: 73607 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM4132AMF-3.0
LM4132AMF-3.0
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SERIES 3V SOT23-5
Skladom: 4157 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM4132AMF-1.8/NOPB
LM4132AMF-1.8/NOPB
popis: IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5