LM4128DMFX-1.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4128DMFX-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
  • správa
Špecifikácie LM4128DMFX-1.8
Číslo dielu LM4128DMFX-1.8 Výrobca N/A
popis IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4879 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V Napätie - vstup 2.2 V ~ 5.5 V
tolerancia ±1% Teplotný koeficient 100ppm/°C
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Hluk - 10 Hz až 10 kHz -
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 170µVp-p Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Series Voltage Reference IC ±1% 20mA SOT-23-5 Prúd - dodávka 100µA
Prúd - výstup 20mA Číslo základnej časti LM4128