LM4128CMFX-2.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4128CMFX-2.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
  • správa
Špecifikácie LM4128CMFX-2.5
Číslo dielu LM4128CMFX-2.5 Výrobca N/A
popis IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4192 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - vstup 2.9 V ~ 5.5 V
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient 100ppm/°C
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Hluk - 10 Hz až 10 kHz -
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 275µVp-p Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Series Voltage Reference IC ±0.5% 20mA SOT-23-5 Prúd - dodávka 100µA
Prúd - výstup 20mA Číslo základnej časti LM4128
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM4128CMFX-4.1
LM4128CMFX-4.1
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SERIES 4.096V SOT23-5
Skladom: 5845 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM4128CMFX-2.5/NOPB
LM4128CMFX-2.5/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5