LM4041A12IDBZRG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4041A12IDBZRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM4041A12IDBZRG4
Číslo dielu LM4041A12IDBZRG4 Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74434 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.225V Napätie - vstup -
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient 100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-3 séria -
Typ referencie Shunt obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ výstupu Fixed
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz 20µVrms
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz - Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 12mA SOT-23-3
Prúd - dodávka - Prúd - výstup 12mA
Prúd - katóda 80µA Číslo základnej časti LM4041A12
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM4041AELT-1.2
LM4041AELT-1.2
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: IC VREF SHUNT 1.225V SOT23-3
Skladom: 201042 pcs
Stiahnuť ▼: LM4041AELT-1.2.pdf
RFQ
LM4041A12IDBZR
LM4041A12IDBZR
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SHUNT 1.225V SOT23