LM4040DIM3X-2.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4040DIM3X-2.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM4040DIM3X-2.5
Číslo dielu LM4040DIM3X-2.5 Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 143399 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - vstup -
tolerancia ±1% Teplotný koeficient 150ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-3 séria -
Typ referencie Shunt obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená LM4040DIM3X-2.5TR Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 35µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SOT-23-3
Prúd - dodávka - Prúd - výstup 15mA