LM4040DIM3-10.0
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4040DIM3-10.0
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 10V SOT23-3
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM4040DIM3-10.0
Číslo dielu LM4040DIM3-10.0 Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 10V SOT23-3 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 131489 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 10V Napätie - vstup -
tolerancia ±1% Teplotný koeficient 150ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-3 séria -
Typ referencie Shunt obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená LM4040DIM3-10.0TR
LM4040DIM3100
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 180µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SOT-23-3
Prúd - dodávka - Prúd - výstup 15mA
Prúd - katóda 110µA Číslo základnej časti LM4040
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM4040DIM3-2.0/NOPB
LM4040DIM3-2.0/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SHUNT 2.048V SOT23
Skladom: 193135 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM4040DIM3-10.0/NOPB
LM4040DIM3-10.0/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SHUNT 10V SOT23-3