LM4040D25QDBZT
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4040D25QDBZT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie LM4040D25QDBZT
Číslo dielu LM4040D25QDBZT Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75877 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - vstup -
tolerancia ±1% Teplotný koeficient 150ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-3 séria -
Typ referencie Shunt obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená 296-32120-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 35µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SOT-23-3 Prúd - dodávka -
Prúd - výstup 15mA Prúd - katóda 80µA
Číslo základnej časti LM4040D25
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM4040D30H5TA
LM4040D30H5TA
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: IC VREF SHUNT 3V SC70
Skladom: 5494 pcs
Stiahnuť ▼: LM4040D30H5TA.pdf
RFQ
LM4040D25ILPE3
LM4040D25ILPE3
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Skladom: 162783 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM4040D25QDBZTG4
LM4040D25QDBZTG4
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3