LM4040D10ILPRE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4040D10ILPRE3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 10V TO92-3
listoch:
  • správa
Špecifikácie LM4040D10ILPRE3
Číslo dielu LM4040D10ILPRE3 Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 10V TO92-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4642 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 10V Napätie - vstup -
tolerancia ±1% Teplotný koeficient 150ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení TO-92-3 séria -
Typ referencie Shunt obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Typ výstupu Fixed
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz 180µVrms
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz - Typ montáže Through Hole
Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA TO-92-3 Prúd - dodávka -
Prúd - výstup 15mA Prúd - katóda 135µA
Číslo základnej časti LM4040D10
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM4040D20IDBZR
LM4040D20IDBZR
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SHUNT 2.048V SOT23
Skladom: 264752 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM4040D10ILPR
LM4040D10ILPR
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SHUNT 10V TO92-3