LM4040C25IDCKTG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4040C25IDCKTG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 2.5V SC70
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie LM4040C25IDCKTG4
Číslo dielu LM4040C25IDCKTG4 Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81039 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - vstup -
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient 100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SC-70-5 séria -
Typ referencie Shunt obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Typ výstupu Fixed
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz 35µVrms
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz - Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-5
Prúd - dodávka - Prúd - výstup 15mA