LM3940ISX-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3940ISX-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 1A DDPAK/TO263-3
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie LM3940ISX-3.3
Číslo dielu LM3940ISX-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 3.3V 1A DDPAK/TO263-3 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 68789 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.2V @ 100mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 7.5V
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-3 séria -
Ochranné funkcie Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM3940ISX-3.3TR Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C