LM385BMX-2.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM385BMX-2.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM385BMX-2.5
Číslo dielu LM385BMX-2.5 Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5381 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - vstup -
tolerancia ±1.5% Teplotný koeficient 150ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Typ referencie Shunt obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu Fixed
Ostatné mená LM385BMX-2.5TR Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 120µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA 8-SOIC
Prúd - dodávka - Prúd - výstup 20mA