LM3743MMX-300
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3743MMX-300
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG CTRLR BUCK 10MSOP
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3743MMX-300
Číslo dielu LM3743MMX-300 Výrobca N/A
popis IC REG CTRLR BUCK 10MSOP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5841 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V topológia Buck
Synchrónny usmerňovač Yes Balík dodávateľov zariadení 10-VSSOP
séria - Sériové rozhrania -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Typ výstupu Transistor Driver Výstupné fázy 1
Konfigurácia výstupu Positive Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 300kHz Pracovný cyklus (Max) 91%