LM3743-300EVAL
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3743-300EVAL
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVALUATION LM3743-300
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LM3743-300EVAL
Číslo dielu LM3743-300EVAL Výrobca N/A
popis BOARD EVALUATION LM3743-300 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 1245 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 1.2V Napätie - vstup 3 V ~ 5.5 V
Použitá IC / Časť LM3743 Dodaný obsah Board(s)
séria - Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Hlavný účel DC/DC, Step Down Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable
Frekvencia - prepínanie 300kHz Detailný popis LM3743 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Prúd - výstup 13A Typ radu Fully Populated