LM3710YQMM-232
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3710YQMM-232
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC MPU SUPERVISOR 2.32V 10MSOP
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3710YQMM-232
Číslo dielu LM3710YQMM-232 Výrobca N/A
popis IC MPU SUPERVISOR 2.32V 10MSOP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5063 pcs Dátový hárok
Napätie - prahová hodnota 2.32V typ Simple Reset/Power-On Reset
Balík dodávateľov zariadení 10-VSSOP séria -
Obnoviť časový limit 140 ms Minimum Reštartovať Active Low
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Výkon Open Drain or Open Collector Ostatné mená LM3710YQMM-232TR
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TJ) Počet sledovaných napätí 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Číslo základnej časti LM3710
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM3710YQMM-232/NOPB
LM3710YQMM-232/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC MPU SUPERVISOR 2.32V 10MSOP