LM3704XBMMX-232
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3704XBMMX-232
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC MPU SUPERVISOR 10MSOP
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3704XBMMX-232
Číslo dielu LM3704XBMMX-232 Výrobca N/A
popis IC MPU SUPERVISOR 10MSOP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4730 pcs Dátový hárok
Napätie - prahová hodnota 2.32V typ Simple Reset/Power-On Reset
Balík dodávateľov zariadení 10-VSSOP séria -
Obnoviť časový limit 20 ms Minimum Reštartovať Active Low
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Výkon Push-Pull, Totem Pole Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TJ)