LM3679TL-1.8EV
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3679TL-1.8EV
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVALUATION LM3679TL-1.8
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Stav zásob 549 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 549 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LM3679TL-1.8EV
Číslo dielu LM3679TL-1.8EV Výrobca N/A
popis BOARD EVALUATION LM3679TL-1.8 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 549 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 1.8V Napätie - vstup 2.5 V ~ 5.5 V
Použitá IC / Časť LM3679 Dodaný obsah Board(s)
séria - Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Hlavný účel DC/DC, Step Down Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable
Frekvencia - prepínanie 3MHz Detailný popis LM3679 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Prúd - výstup 350mA Typ radu Fully Populated