LM3676SDX-1.8
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3676SDX-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC 8WSON
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3676SDX-1.8
Číslo dielu LM3676SDX-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC 8WSON Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4172 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 2.9V Napätie - vstup (Max) 5.5V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení 8-WSON (3x3) séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-WFDFN Exposed Pad
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -30°C ~ 85°C (TA) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 2MHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA 8-WFDFN Exposed Pad
Prúd - výstup 600mA Číslo základnej časti LM3676
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM3676SDX-1.5
LM3676SDX-1.5
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK 1.5V 0.6A SYNC 8WSON
Skladom: 5154 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM3677LE-1.2/NOPB
LM3677LE-1.2/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC 6USON
Skladom: 5614 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM3676SDX-1.8/NOPB
LM3676SDX-1.8/NOPB
popis: IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC 8WSON