LM3674MFX-1.2
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3674MFX-1.2
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC SOT23
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3674MFX-1.2
Číslo dielu LM3674MFX-1.2 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC SOT23 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4050 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.2V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 2.7V Napätie - vstup (Max) 5.5V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SC-74A, SOT-753
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -30°C ~ 85°C (TA) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 2MHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753
Prúd - výstup 600mA Číslo základnej časti LM3674