LM3674MF-1.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3674MF-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC SOT23
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3674MF-1.8
Číslo dielu LM3674MF-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC SOT23 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4548 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 2.7V Napätie - vstup (Max) 5.5V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SC-74A, SOT-753
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM3674MF-1.8TR Prevádzková teplota -30°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 2MHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753 Prúd - výstup 600mA
Číslo základnej časti LM3674
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM3674MF-1.875/NOPB
LM3674MF-1.875/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK 1.875V 0.6A SOT23
Skladom: 108410 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM3674MF-1.2
LM3674MF-1.2
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC SOT23
Skladom: 70709 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM3674MF-1.8/NOPB
LM3674MF-1.8/NOPB
popis: IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC SOT23
LM3674MF-2.8
LM3674MF-2.8
popis: IC REG BUCK 2.8V 0.6A SYNC SOT23
LM3673TLX-ADJ/NOPB
LM3673TLX-ADJ/NOPB
popis: IC REG BUCK ADJ 0.35A SYNC 5USMD
LM3674MF-1.8EV
LM3674MF-1.8EV
popis: BOARD EVALUATION LM3674MF-1.8
LM3674MF-1.5EV
LM3674MF-1.5EV
popis: BOARD EVALUATION LM3674MF-1.5
LM3674MF-1.5
LM3674MF-1.5
popis: IC REG BUCK 1.5V 0.6A SYNC SOT23
LM3674MF-1.875
LM3674MF-1.875