LM3671MFX-2.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3671MFX-2.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 2.5V 0.6A SYNC SOT23
  • správa
Špecifikácie LM3671MFX-2.5
Číslo dielu LM3671MFX-2.5 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 2.5V 0.6A SYNC SOT23 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5685 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 2.7V Napätie - vstup (Max) 5.5V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SC-74A, SOT-753
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 2MHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753
Prúd - výstup 600mA Číslo základnej časti LM3671
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM3671MFX-2.8
LM3671MFX-2.8
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK 2.8V 0.6A SYNC SOT23
Skladom: 4404 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM3671MFX-2.5/NOPB
LM3671MFX-2.5/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK 2.5V 0.6A SYNC SOT23