LM3670MFX-1.6
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3670MFX-1.6
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BCK 1.6V 0.35A SYNC SOT23
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3670MFX-1.6
Číslo dielu LM3670MFX-1.6 Výrobca N/A
popis IC REG BCK 1.6V 0.35A SYNC SOT23 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5323 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.6V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 2.5V Napätie - vstup (Max) 5.5V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SC-74A, SOT-753
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 1MHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.6V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753
Prúd - výstup 350mA Číslo základnej časti LM3670