LM3622MX-4.1
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3622MX-4.1
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC CTRLR LI-ION BATT CHRG 8-SOIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie LM3622MX-4.1
Číslo dielu LM3622MX-4.1 Výrobca N/A
popis IC CTRLR LI-ION BATT CHRG 8-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5763 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Max) 24V Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC
séria - Programovateľné funkcie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatné mená *LM3622MX-4.1 Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C (TA)
Počet buniek 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie -
Ochrana proti poruchám - Detailný popis Charger IC Lithium Ion 8-SOIC
Aktuálny - Nabíjanie Constant Nabíjací prúd - Max -
Napätie batérie 4.1V Chémia batérie Lithium Ion