LM3502SQ-35
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3502SQ-35
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3502SQ-35
Číslo dielu LM3502SQ-35 Výrobca N/A
Dostupné množstvo 4952 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Min) 2.5V Napätie - Napájanie (Max) 5.5V
Napätie - výstup 35V typ DC DC Regulator
topológia Step-Up (Boost) Balík dodávateľov zariadení 16-WQFN (4x4)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 16-WFQFN Exposed Pad Ostatné mená LM3502SQ-35TR
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet výstupov 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Interný prepínač Yes
Frekvencia 1MHz stmievanie PWM
Detailný popis LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 750mA (Switch) 16-WQFN (4x4) Prúd - výstup / kanál 750mA (Switch)