LM3502ITL-44EV
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3502ITL-44EV
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVALUATION LM3502ITL-44
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
  • správa
Špecifikácie LM3502ITL-44EV
Číslo dielu LM3502ITL-44EV Výrobca N/A
popis BOARD EVALUATION LM3502ITL-44 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 5146 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 44V Napätie - vstup 2.5 V ~ 5.5 V
Použitá IC / Časť LM3502 Dodaný obsah Board(s)
séria - Výstupy a typ 2, Non-Isolated
Vlastnosti Dual Display(s) Detailný popis LM3502 2, Non-Isolated Output LED Driver Evaluation Board
Prúd - výstup / kanál 9mA